FOTO/ Shuhet aktorja e njohur…!

0

Ylli i filmit ‘The mod squad’ ka ndërruar jetë në moshën 72-vjeçare. Peggy Lipton ndërroi jetë në moshën 72 vjeçare shkruan CNN..

Vdekja e Lipton nga kanceri u njoftua në një deklaratë nga vajzat e saj, Kidada dhe Rashida Jones, të cilat thanë se ajo “e bëri udhëtimin e saj paqësor me vajzat dhe mbesat e saj “.

Loading...

“Peggy ishte, dhe gjithmonë do të jetë feneri jonë, si në këtë botë edhe në tjetrën. Ajo do të jetë gjithmonë një pjesë e jona,” shtuan vajzat e saj.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.