Denoncimi/“Ofendoi Ramën në Facebook, ky është i riu që u arrestua sot nga policia”

0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar kreun e qeverise, Edi Rama se ka arrestuar një djalë të ri nga Elbasani, vetëm se e ka ofenduar në Facebook.

Në mesazhin e tij Berisha ka publikuar gjeneralitetet e të riut dhe foton e tij.

Loading...

Sipas Berishës ai quhet Rigels Topi dhe është vënë në pranga nga Policia e Elbasanit.

“Skizoidi dhe kryesharesi i vendit arreston te rinj se e ofendojne ne FB. Turp! Rikthim tek eterit e tij xhelat te fjales se lire! Sb”, shkruan Berisha.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.