(VIDEO)/Edi Rama egërsisht kundër Trump, Vasili: Ndërkombetarët që sot flasin atëherë heshtën!

0

Drejtuesi i lartë i LSI Petrit Vasili ka shprenddarë në faqen e tij në facebook një intervistë të kreut të Qeverisë Edi Rama ku ai i pyeter nga Bation Haxhiu se çfarë mendonte për Presidentin Trump ka thënë se ai është një kërcënim…

“Shikoni videon se si Edi Rama çfarë nuk thoshte për Trump në kohën e zgjedhjeve në Amerikë”. Asnjë nga ndërkombëtarët në Tirane nuk tha hiçgjë në atë kohë !!!, shkruan ish deputeti i LSI.

Loading...

Ja postimi i plotë i Vasilit:

Edi Rama egërsisht kundër Trump.
Ndërkombëtarët që sot flasin atëherë heshtën!!!(VIDEO)

Shikoni videon se si Edi Rama çfarë nuk thoshte për Trump në kohën e zgjedhjeve në Amerikë.

Asnjë nga ndërkombëtarët në Tirane nuk tha hiçgjë në atë kohë !!!

A ishte kercënim më se i qartë dhe vulgar ky ??

Ai ishte kryeministër Edi Rama kur e tha??

A ishte qëndrim i eger armiqësor ndaj z.Trump??

A ishte shkelje e ligjit dhe etikës ndërhyrja në zgjedhjet e Amerikës???

Ndërsa sot po këta ndërkombetarë të Tiranës janë shumë të “merakosur” për fjalën e lirë të të rinjëve të lirë që protestojnë kundër krimit, drogës dhe diktataturës dhe kundër kujtdo…. që i krijon alibi qeverisë së diskredituar të Edi Ramës.

Shihni videon dhe gjykoni mbi “paanshmerinë” e tyre.

Image

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.