Denoncimi/”Kryebashkiaku i Rilindjes pronar i arave me kanabis në Tepelenë”

0

Një polic dixhital ka denoncuar në Facebook-un e ish-kryeministrit Sali Berisha, atë që e quan “mbushje të Tepelenës me parcela kanabisi”.

STATUSI I BERISHES

Loading...

Mashtrimi i radhes i narkopolicise!

Denoncohet Termet Peçi si pronar i arave te kanabisit.

Lexoni denoncimin e policit dixhital! sb

Miremengjes dr jam police i antidoreges Tepelena eshte e mbushur me parcela kanabisi ,para tre ditesh policia ne Tepelene ka asgjesuar 17 mije rrenje kanabis ne dhe ka bere njoftim per shtype per 300 rrenje , e gjithe sasia eshte e Termet Pecit. Nga burim i sugurte eshte e gjithe zona e Tepelenes eshte plote me parcela ne mbrojtje nga Termer Peci. Kjo situate sipas informacioneve eshte ne gjithe teritorin e Shqiperise.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.