LAJM I FUNDIT / Makina bie nga një lartësi në lumin Shkumbin

0

Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite në Elbasan. Një furgon ka humbur kontrollin dhe ka rënë në lumin Shkumbin.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Kthesës së Murrashit. Deri në këto momente, nuk raportohet për persona të lënduar.

Loading...

(Foto ilustruese)

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.