Gazetari tregon skenarin e fortë: Ja kur Meta do të urdhërojë ushtrinë kundër qeverisë

0

Nikollë Lesi botuesi i Koha Jonë ka deklaruar në Open se Rama është në një restorant të Tiranës me disa këshilltarë të tij për të zbutur qëndrimin kundër Metës. Lesi tha se situate mund të dalë jashtë kontrollit dhe ka gjasa të dalë ushtria në rrugë, pasi Presidenti është komandant i përgjithshëm i ushtrisë.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.