Emri/Vazhdon të gjakoset Vlora. Vritet zyrtari vendor

0

Administratori i fshatit Kotë në Vlorë, ka mbetur i plagosur me armë dhe pak me vone ka nderruar jete. Ardit Gjoka ka ndërhyrë në sherrin mes dy vëllezërve, por ka mbetur i plagosur rëndë me disa plumba në kraharor. Sherri mes vëllezërve ka ndodhur për shkak të ndërtimit të një rruge drejt zonës së Mavrovës. Si pasojë e sherrit ka mbetur i plagosur Gjoka i cili është dërguar në spital dhe ndodhet në gjendje të rëndë por qe nuk ka mundur ti mbijetoje plageve.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.