Protestë para bashkisë së Vlorës, banorët kërkojnë rrugë….

0

Për kryebashkiakun aktual të Vlorës që kërkon një mandat të tyre, dita e punës këtë të martë ka nisur e zhurmshme.

Poshtë zyrës së tij, banorë të fshatit Trevllazër protestuan duke kërkuar rrugë dhe furnizim me ujë të pijshëm.

Loading...

Herë pas here nuk munguan thirrjet e tyre në drejtim të tij, duke i kërkuar të dalë nga zyra dhe ti takojë.

Image

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.