Shqipëri – Moldavi/Publikohet formacioni zyrtar, Reja bën ndryshime!

0

Janë publikuar formacionet zyrtare në ndeshjen ndërmjet Shqipërisë dhe Moldavisë e vlefshme për eliminatoret në Euro 202.

Edi Reja ka zgjedhur të luajë sërish me skemën taktike 3-5-2 ku Hysaj është zhvendosur në mesfushë.

Loading...

Berisha, Veseli, Ismaili, Mavraj, Lenjani, Ramadani, Kace, Abrashi, Hysaj, Sadiku, Uzuni.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.