“Të keqen e Knutit!”, Nard Ndoka sulmon Junker: Pijanec dhe me tendencë për LGBTI

0

Kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka ka sulmuar sot në rrjetet sociale Presidentin e Komisionit Europian, Jean Claude Junker. Në një postim në rrjetin social Facebook, Ndoka teksa publikon foton e këtij të fundit duke puthur kryeministrin Edi Rama e cilëson pijanec dhe me tendencë për LGBTI.

“Rëndë ky Juncker; pijanec dhe tendencë për lgbti!

Loading...
Nd

“Të keqen e Knutit!
Ky i din zgjedhjet lokale në Prill, pupu, mirë që nuk e kemi në Shtator!”-shkruan ai.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.