Policia fsheh aksidentin në Baldushk, një i ri vdiq në vend, tjetri në spital

0

Një aksident me pasojë vdekjen e dy të rinjve ka ndodhur me datë 6 korrik në Baldushk. Dy të rinjtë ishin duke udhëtuar me motor, kur janë përplasur nga autobusi i linjës Tiranë-Baldushk.

Si pasojë e aksidentit, një 23-vjeçar ndërroi jetë në vend, ndërsa tjetri i moshës 22 vjeç mbeti i plagosur rëndë dhe ndërroi jetë një ditë më pas në Spitalin e Traumës. Viktima është Erald Abdia.

Loading...

Edhe sot pas tre ditësh, nga policia e Tiranës nuk ka asnjë komunikatë, duke e fshehur ngjarjen.

Rastin e denoncoi një ditë pas aksidentit edhe ish-kryeministri Sali Berisha.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.