David Beckham bën dedikimin emocionues për vajzën e tij 8 vjeçare

0

Vajza e David Beckham, Harper ditën e djeshme kishte ditëlindjen. Më e vogla e familjes së njohurka mbushur 8 vjeçe. Ish- futbollisti ka bërë një urim mjaft emocionues për vogëlushen e tij në rrjetet sociale.

“Çfarë mund të thotë babi më shumë se të dua pafundësisht vogëlushja ime dhe mos u rrit më. Ta gëzosh ditëlindjen zonjushe bukuroshe. Buzëqeshja jote shkrin zemrat tona”-shkruan 44-vjecari.

Loading...

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.