Foto/Berisha dhe Mediu takim pune me këshilltarin e Donald Trump

0

Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu ka publikuar një foto pune së bashku me Këshilltarin  e Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, ish-kryetarin e bashkisë së New York Rudi Guiliani, ish-Sekretarin për Homeland Security Tom Ridge, por edhe me ish-kryeministrin e Shqipërisë, Sali Berishën.

Postimi i Mediut

Loading...

Takim dhe mëngjes pune me Këshilltarin e Presidentit Trump, Ish kryetarin e Bashkise Neë York Rudi Guiliani, Ish Sekretarin per Homeland Security Tom Ridge dhe Ish kryeministrin  Sali Berisha, shkruan Mediu.

Diskutimi u përqendrua rreth krizës politike në Shqipëri, krimi korrupsioni dhe shkatërrimi i lirive të qytetarëve shqiptarë.

Rama po e çon Shqipërinë drejt shkatërrimit të sistemit kushtetues dhe pluralizmit për interesa të tij personale duke ndërtuar një narko shtet.

ImageImage

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.