Foto/Aksident në aksin Gjirokastër-Tepelenë

0

Një tjetër aksident është shënuar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor  Gjirokastër-Tepelenë ku dy automjete janë përplasur me njëri tjetrin.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës pesë të mëngjesit në hyrje të qytetit të Gjirokastrës, pranë lagjes “Gërhot”, rruga e Viroit.

Loading...
Njera makinë ishte e tipit Skoda dhe drejtohej vetem nga një person i vetëm  dhe tjetra ishte e tipit Ford ku në të udhëtonin tre persona, shoferi, motra dhe vajza e tij.

Fatmirësisht ky aksident ka përfunduar pa pasoja në njerëz , ndërsa dëme të konsiderueshme vërehen tek mjetet përkatëse.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.