VIERO-FOTOT/Princesha Charlotte u nxjerr gjuhën kamerave, ja reagimi i Kate

0

Kate Middleton dhe Princ William morën pjesë në një garë lundrimi për bamirësi bashkë me dy fëmijët e tyre më të mëdhenj dhe gjysherit e tyre, Mike dhe Carole Middleton.

Por ajo që ka tërhequr më shumë vëmendje është një video e shkëputur nga ky aktivitet. Dihet që princesha 4 vjece Chalotte nuk e ka marrdhënien shumë të mirë me fotografët.

Loading...

foto galeri

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Kur e ëma i tha të përshëndeste me dorë ata, Princesha nuk e mendoi dy herë para se t’u nxirrte gjuhën kamerave dhe Kate bëri reagimin më qesharak të mundshëm.

Ashtu si çdo nënë ndaj veprimeve të pamenduara të fëmijëve, edhe dukesha u vendos në siklet dhe nuk dihet se çfarë i tha princeshës.

Edhe pse Chalotte është një princeshë në radhë të parë ajo është fëmijë si gjithë moshatarët e saj. Shihni videon që do t’ju shkrijë së qeshuri.

 

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.