E turpshme! Durrësi i mbuluar nga plehrat në kulmin e sezonit turistik, reagon ashpër Berisha

0

Edhe pse në kulmin e sezonit turistik, Durrësi vijon të jetë i pushtuar nga plehrat.

Siç shihet edhe në videon e mëposhtme, të publikuar nga ish kryeministri Sali Berisha, qyteti më i madh bregdetar në vend bashkëjeton mes plazhit dhe mbeturinave të përhapura ngado.

Loading...

“Narkoshteti ofron turizmin e plehut! Këtu jeni në kryeqytetin e turizmit të narkoshteit Durrës! Plehra, plehra! Turp!”, shkruan Berisha në reagimin e tij.

 

 

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.