Makina përplas motorin, raportohet një i vdekur dhe një i plagosur

0

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e mëngjesit në aksin rrugor Levan-Tepelënë. Një makinë ka përplasur një motor. Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën një person ndërkohë që një tjetër ka mbetur i plagosur rëndë.

Aksidenti mësohet se ka ndodhur në fshatin Kafaraj të Fierit.

Loading...

Personi i mbetur i plagosur nga aksidenti është dërguar në Spitalin e Fierit.

Ai është marrë një nga ambulancë që po kalonte rastësisht në vendngjarje

 

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.