E bija e kritikon Fevziun duke e komentuar në Instagram por Blendi e fshin

0

Blendi Fevziu ka një ndër pasionet e tij më të mëdha udhëtimet. Sidomos në vende të largëta e jo shumë të vizituara. Ai ka treguar se shpesh në këto udhëtime merr dhe vajzat.

Momentet nga udhëtimet, Fevziu u ndan edhe në rrjete sociale duke treguar eksperienca të ndryshme në qytete e vende të ndryshme.  Mishel, vajza e madhe e moderatorit, përveçse shoqëruese e shumë prej udhëtimeve të tij, është dhe një kritikuese e fortë. Ajo nuk ia kursen të atit komentet në fotot që poston në Instagram.

Loading...

Nën njërën prej pozave të gazetarit të shkrepur në Londër, Mishel i ka bërë komentin epik, duke i treguar se nuk i pëlqen aspak foto:

“Ç’është kjo e qeshme me zor”

Por mesa duket kjo nuk i ka pëlqyer Blendit, i cili i ka fshirë komentin të bijës.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.