FOTOT/Dita e parë e shkollës për Charlotte të Cambridge

0

Dita e parë e shkollës për Charlotte të Cambridge. Edhe fëmija i dytë i princit William dhe Kate Middleton së bashku me vëllain George, ka shkuar në shkollë

Në Thomas’s Battersea të Londrës, një nga shkollat më të mira të qytetit, princesha përveçse do studiojë, mund të mësojë të kërcejë, muzikë, teatër, not, karate dhe jo vetëm.

Loading...

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

Si gjithmonë në hyrje të Institutit rebelja Charlotte i ka treguar gjuhën gazetareve të shumtë që i ndjekin ngado.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.