Tirana përsëri pa energji elektrike, zonat që preken sot

0

Ditën e nesërme disa nga zonat e Tiranës do të kenë shkëputje të energjisë Elektrike. Lajmi është konfirmuar nga OSHEE, e cila përmes një njoftimi për mediat shprehet se disa zona do të kenë shkëputje të energjisë për 6 orë.

Sipas OSHEE, ndërprerja e energjisë elektrike, vjen për shkak të punimeve që po kryen në disa kabina në kryeqytet.

Loading...

Njoftimi i OSHEE:

Pershendetje. Ne vijim te investimit te OSHEE per rikonstruksionin e kabinave, neser ne date 10 shtator do te stakohet energjia elektrike ne keto zona ne Tirane/ 10 shtator

09:00-13:30

rruga “Agush Gjergjevica”, rruga “Todi Shkurti”, rruga “Budi” si dhe një pjesë e ish-Qytetit Studenti

09:00-15:00

Rruga “Hoxha Tahsim”, Pjesërisht Sheshi i Xhamllikut

09:00-15:30

Rruga “Riza Jaha”, rruga “Qema Stafa”.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.