Tifozi më i zjarrtë në Elbasan Arena, Meta i papërmbajtshëm pas fitores së kuqezinjve

0

Presidenti i Republikës Ilir Meta e ka ndjekur ‘live’ përballjen e sotme Shqipëri-Islandë që përfundoi 4 me 2 për kuqezinjtë. Si një prej tifozëve më të zjarrtë të Kombëtares, gëzimi i Kreut të Shtetit ka qenë i papërmbajtshëm në shkallët e stadiumit pas golave që i dhanë fitoren shqiptarëve.

“Fitore shqiponjash sot në “Elbasan Arena”! ⚽⚽⚽⚽ 🇦🇱👐”, shkruan Meta.

Loading...

foto galeri

foto galeri

Kujtojmë se gjatë ditës Presidenti kërkoi mbështetje për Kombëtaren Shqiptare e cila gjendet në momente jo shumë të favorshme në eliminatoret Euro2020 dhe fitorja e sotme ishte përgjigjja për të gjithë.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.