FOTO/Kush është personi i plagosur mbrëmë në Lezhë, policia blindon zonën për kapjen e autorit

0

Eshte siguruar fotografinë e personit të plagosur me armë zjarri mbrëmjen e kaluar në Lezhë. Personi që shihni më poshtë është 37-vjeçari Ardian Kola, i plagosur pranë Katedrales së Lezhës nga shtetasi Aleksandër Dedgjonaj, i cili është shpallur në kërkim nga policia.

Lezhe2

Ngjarja ndodhur pas një konflikti të çastit mes dy personave, për motive të dobëta.

Loading...

KONFLIKTI
Mësohet se Kola është konfliktuar me një tjetër person, ende i paidentifikuar për motive banale, por më pas janë ndarë.

Autori është rikthyer më vonë dhe e ka qëlluar nga makina në ecje, duke e plagosur në gjymtyrët e poshtëm.

Policia ka ngritur pika kontrolli dhe vijon kërkimet për kapjen e autorit të ngjarjes, ndërkohë që po mbledh edhe dëshmi në vendin e ngjarjes për zbardhjen e rrethanave.

(BalkanWeb)

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.