Endri dhe Stefi per here te pare ne karriere marrin çmim të….

0

Mbrëmë në Ulqin është zhvilluar ceremonia e natës finale të “Netët e Klipit Shqiptar”, nën
moderimin e Arjola Shehut.
Në këtë natë performuan shumë këngëtare dhe u ndanë shumë çmime.
Si “Dueti më i mirë” dhe “Fabula më e mirë” fitoi Rei Bezhani dhe Irma Libohova, çmimin “Kamera më e mirë” dhe “Imazhi më i mirë” e mori këngëtarja e mirënjohur Eranda Libohova, ndërsa çmimin “Interpretuesja më e mirë” e fitoi Eneda Tarifa.
E ndërsa çmimi i parë shkoi për dyshen shumë të dashur të publikut shqiptarë, të cilët nuk kishin nderuar asnjëherë me një çmim të tillë.
Endri dhe Stefi fituan “Netët e klipit shqiptar” me këngën “Emigranti.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.