Caktohet protesta kombëtare e radhës së opozitës, ja data dhe ora…

0

Gjate mbledhjes se Kryesise se PD si dhe me pare me kreret e bashkive te djathta si dhe kolegjin e kryetareve, Partia Demokratike ka vendosur qe protesta e radhes do te jete me 25 maj ora 19:00.

 

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.