Muaji i Ramazanit, Shoqata Shqiptare në mbështetje të Grupeve Vulnerabël dhuron ndihma për familjet në nevojë

0

Me rastin e muajit te madherueshem te Ramazanit ne bashkepunim me Drejtorine Arsimore Vlore, Shoqata Shqiptare ne Mbeshtetje te Grupeve Vulnerabel serisht dhuroj per familjet ne nevoje ndihma ushqimore.T’ju gjendesh prane ketyre shtresave do te thot tu rikthesh shpresen se nje e ardhe plot drite e shprese do te vij.

Vlen te falenderohet Qendra Rinore Vlore e cila ka shprehur gjithmone bashkepunimin ne aktivitete te zhanrit te till. Te pranishem ne kete aktivitet Presidentja e Shoqates Znj. Rajmonda Doda,Zv.Presidenti Adriatik Gega,si dhe perfaqesues te arsimit dhe te Qendres Rinore.
Ne rolin qe me eshte besuar do te bej te mundur te ngre zerin per problemet e familjeve ne nevoje,por edhe duke u gjendur perball sofres plot vuajtje te tyre.

Loading...

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.