Elvana Gjata publikon për herë të parë video me babain, janë identik

0

Këngëtarja, Elvana Gjata ka postuar dicka ndryshe ne profilin e saj në Instagram. Ajo  ka prezantuar për herë të parë babain e saj. Duke ecur buzë detit, këngëtarja ka vendosur të postojë një video  krah për krah babait të saj.

Por, ajo që bie në sy është ngjashmëria me babain e saj. Elvana Gjata mund të themi që qenka një kopje e tij. Me syze që të dy kanë të njëjtën buzëqeshje. Duket se marrëdhënia e tyre është jo vetëm ajo e një prindi me fëmijën, por edhe më shumë. Elvana e paska babain e saj dhe një shok shumë të mirë.

Loading...

Elvana ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram me mbishkrimin se fotoja është shkrepur nga i ati.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.