Jonida Maliqi bën këtë veprim në Instagram, pas komenteve për një romancë të re

0

Dy vite pas divorcit nga partneri, prej 17 vitesh lidhjeje, Gent Prizreni, këngëtarja e njohur Jonida Maliqi u komentua për nisjen e një romance të re me aktorin e “Al Pazar”, Romeo Veshaj.

Lidhja e tyre ende nuk është konfirmuar nga vetë ata.

Loading...

Në rrjet po qarkullon një video në të cilën dyshja shihen duke u përqafuar në pishinë.

Pas gjithë këtyre komenteve Jonida u bë e poston në Instagram një foto ku shihet e vetme dhe me shumë stil.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.