A merr Blendi Fevziu më shumë se 7 mijë euro në muaj? Sonte do të pyetet…

0

Blendi Fevziu është ndër moderatorët më të ndjekur me emisionin e tij “Opinion”. Në korrik të 2018-s ai vendosi që të qëndrojë në “Tv Klan” edhe për 5 vite të tjera dhe refuzoi ofertën e majme të televizionit kundërshtar “Top Channel”.

Një vit më parë, Fevziu u shpreh duke mos dhënë detaje për pagën se u tundua: Ishte një vendim personal. E kam thënë që oferta ishte një tundim shumë i madh, por pata edhe një detyrim moral. Ajo që kisha menduar ishte një ikje me mirëkuptim, që nuk ndodhi.”

Loading...

Por sa paguhet Blendi Fevziu në Tv Klan?

Këtë të enjte ai do të na e tregojë në emisionin “3shat” pasi në promon e emisionit, Bora i bën pyetjet që kuriozon shumë shqiptarë.

Por sa paguhet Blendi Fevziu në Tv Klan?

 

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.