(Foto)/2 muaj pas lindjes, Sidrit Bejleri na prezanton vajzën

0

Këngëtari i njohur Sidri Bejleri rreth 2 muaj më parë u bë baba për herë të katërt. Lajmin e dha vetë këngëtari i njohur me anë të një postimi në rrjetet sociale.

foto galeri

Loading...

Ndërsa ditën e djeshme me rastin e festës së Kurban Bajramit, Sidriti na ka treguar prezantuar vogëlushen e tij. Këngëtari i njohur publikoi një foto të familjes në këtë ditë feste dhe në sy bie vogëlushja e e veshur me një fustan rozë.

Vajza quhet Ejna qëndron në krahët e mamit. Në foto janë edhe dy fëmijët e tjerë Amad 9 vjeç dhe Emel 6 vjeçe. “Gëzuar Kurban Bajramin dhe Zoti ju begatoftë!”,- shkruan Sidriti në këtë ditë të veçantë dhe shumë të rëndësishme për të.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.