Përdhunon turisten e mitur britanike, kapet shqiptari në Korfuz

0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në ishullin grek të Korfuzit. Një 32-vjeçar ka përdhunuar një të mitur nga Britania e Madhe.

Mediet greke raportojnë se ka rënë pre e ngacmimit seksual vajza 14-vjeçare, e cila ka qenë me pushime në Korfuz, së bashku me familjen e saj.

Loading...

Ajo është përdhunuar mëngjesin e të mërkurës, në një dhomë hoteli në Dassia të Korfuzit.

Ndërsa pas denoncimit, janë mobilizuar menjëherë nga Drejtoria e Sigurisë së Korfuzit dhe Komandanti Christos Syndervelis, duke identifikuan dhe arrestuan dhunuesin e dyshuar të 14-vjecares britanike, 32-vjeçarin shqiptar.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.