Të shtëna me armë në SHBA, 2 të vdekur, 3 të plagosur

0

Te shtena me arme jane regjistruar sot ne SHBA, ku per pasoje 2 persona kane humbur jeten dhe 3 te tjere jane plagosur.

Ngjarja ka ndodhur prane kampusin universitar ne Alabama

Loading...

Te plagosurit raportohet se ndodhen ne gjendje te rende.
Vijon…

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.