Martohet Anxhela Peristeri? Këngëtarja publikon FOTO me fustan të bardhë

0

Pak minuta më parë këngëtarja e njohur, Anxhela Peristeri ka publikuar në Instagram një foto, e cila ka bërë lëmsh të gjithë ndjekësit e saj.

Në foto ajo shfaqet e veshur me fustan të bardhë dhe një model flokësh të përshtatshëm për nuse.

Loading...

Menjëherë pas kësaj fotoje një numër i madh komentuesish kanë pyetur këngëtaren nëse është martuar, megjithatë Anxhela nuk ka dhënë ende asnjë reagim.

Kujtojmë se pak ditë më parë këngëtarja publikoi një foto ku shfaqej duke zgjedhur fustanin e nusërisë dhe na ka bërë lëmsh të gjithëve.

Nuk dihet ende çfarë fshihet pas këtyre fotove, megjithatë mund të bëhet fjalë edhe për ndonjë videoklip

Screenshot_9.jpg

 

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.