Cikalleshi: Gjysma e punës u bë sot, gjysma tjetër është me Turqinë

0

Sulmuesi i kombëtares Sokol Cikalleshi i dha golin e katërt Shqipërisë në ndeshjen me Islandën në Elbasan.

Sokol Cikalleshi: Më shumë se goli më kënaqi fitorja. Fitorja me 4 gola është më e mira për ne. Jam i lumtur se rrugën e rrjetës e gjetëm në të gjitha mënyrat.  Ne ishim të dënuar ta fitonim. Bëmë gjysmën e punës sot dhe gjysmën e kemi në ndeshjen me Turqinë. Na gëzoi se ekipi reagoi dhe kjo nuk është e lehtë.

Loading...

Ky është goli I tretë I Cikalleshit me kombëtaren. Sulmuesi thotë se kombëtarja ka shans me Turqinë.

Kemi shans me Turqinë, nuk duhet të fluturojmë por cdo gjë është e mundur, duhet të japim maksimumin për rezultat pozitiv”

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.