“Skandal”, 67-vjeçari guxon të pozojë mes këmbëve të Irina Shayk

0

Ajo është një prej femrave më seksi në botë, por askujt nuk do ia merrte mendja se do ishte imazh i parfumit “Skandal”.

Modelja Irina Shayk ka shkuar me një veshje të zezë dhe seksi në debutimin e parfumit “Scandal”, të cilin e solli në treg Jean-Paul Gaultier, i cili njihet edhe si stilist.

Loading...

Ndonëse 67 vjeç, ai guxoi të provonte veten tek parfumet.

Së bashku me të, Irina guxoi të merrte një pozë me Jean Paul, i cili vendosi kokën tek këmbët e modeles për të treguar se aroma e mirë vjen kudo.

Në eventin e promovimit të parfumit ishte edhe bashkëshorti i 33-vjecares, Bradley Cooper, i cili duket se nuk është bërë aspak xheloz për fotografinë.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.