12 minuta VIDEO/Si i shkatërroi dhe i injoroi Edita Tahiri, gazetarët pro Ramës

0

Ish-ministrja dhe kryesuesja për 7 vite e negociatave me Serbinë, Edita Tahiri ka injoruar keq mbrëmjen e djeshme gazetarët e Ramës, Alban Dudushi dhe Alfred Peza, të cilët ishin të ftuar në emisionin ‘Open’.

Kjo e fundit tha se ideja për ndarjen e Kosovës lindi në Tetor të vitit 2016, kur Rama vizitoi Beogradin dhe mori përsipër që planin e Vuçiçit ta përçonte në Kosovë. Tahiri shtoi se është e lumtur që në Samitin e sotëm të Berlinit, mori fund kjo ide ‘ogurzezë’.

Loading...
Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.