Telefonata e Zaev, Kreshnik Collaku: Mbështetën Ramen, për të ndarë Kosovën 

0

Nga Kreshnik Collaku

Mbeshteten Ramen, per te ndare Kosoven.

Loading...

Se cfare po ndodh ne Ballkan e me shqiptaret…,kupton me shume nga telefonata e Zaevit me disa komediane rus…,se sa nga gjithe deklaratat e ambasadoreve dhe euroburokrateve qe shkojne,vijne e rrine ne Tirane.
Telefonata e Zavit eshte shpjegues i mire per qendrimet e “cuditshme” te shume diplomateve ne Tirane,ne krah te qeverise Rama.
Thene troc,pa rrezimin e Rames ne Tirane…nuk rrezohet “rreziku i Ndarjes se Kosoves” !!!

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.