Fansi i Bebe Rexhës bën tatuazh emrin e saj në trup

0

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe ajo ka krijuar fansat e saj kudo në botë. Fama e këngëtares me origjinë shqiptare sa vjen dhe rritet, njësoj si suksesi i këngëve apo koncerteve të ndryshme.

Së fundmi, Bebe ka publikuar një foto në ‘Instastory’ ku ka zbuluar gjestin më të bukur që ka bërë një nga fansat e saj. Joseph ka gdhendur në trup emrin e Bebes, krahas fotos së publikuar, ka shkruar: “Nuk kam nevojë për një histori që të bëj tatuazh, thjesht sepse mundem. Nuk do të isha këtu nëse nuk do të ishin këto vajza”.

Loading...

Joseph gjithashtu ka zbuluar se do të jetë i pranishëm në koncertin e Bebes në muajin dhjetor. Këngëtarja shqiptare tregohet gjithmonë shumë e dashur me fansat e saj dhe mundohet të gjendet sa më pranë tyre.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.