VIDEO/ Mesi nuk përmbahet, i fut duart në publik bashkëshortes

0

Lionel Mesi mbylli pak kohë me parë pushimet në Ibiza me gruan e tij, Antonela dhe me miqtë e ti, Luis Suarez dhe Zhordi Alba , të cilët ishin të shoqëruar gjithashtu me partneret e tyre.

Ylli argjentinas nuk para shquhet shumë për lajmet në mediat rozë, teksa është kapur “mat” gjatë një feste në Ibiza, duke i futur duart bashkëshortes së tij.

Loading...

Videoja është shpërndarë me shpejtësi në rrjetet sociale, teksa të shumta kanë qenë komentet ngacmuese për “pleshtin”. Për më tepër ndiqni pamjet e mëposhtme:

 

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.