Gledis Muhametaj pjesëmarrës në “Coach Academy” në SHBA

0

Trajneri i ri me plot suksese dhe trofe te marra me “Kamza Basket” po vazhdon me kembengulje rritjen e cilesise se profesionalizmit te ti ne akademine me cliesore te trajnimit ne US te organizuar nga Federata Amerikane e Basketbollit .
“Coach Academy” zhvillohet ne shume shtete ne USA ne kohe te ndryshme . Lektore te saj jane trajnerat me te degjuar te basketbollit boteror “ NBA , Kolegjeve , Ekipeve Kombetare “ neper bote .
“Per mua kjo pjesmarrje ne kete akademi eshte dicka shume e vyer  sepse kemi shume per te mesuar nga basketbolli Amerikan dhe nga me te miret e tij ! “Coach Academy” deri tani ka mbaruar 4 klinikat e para te saj ne “ Los Angelos , Atlanta , Dallas , Las Vegas “  dhe do te ndjek edhe klinikat e saj te rradhes ne NY dhe Washington ne Shtator per te permbyllur  2019 “ tha si fillim Muhametaj .
Ne i urojme atij suksese te metejshme ne rrugen e trajnimit !

Loading...

 

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.