Festivali i Kanës: Bella Hadid shfaqet me look trasparent

0

Bukuroshja Bella Hadid  ka mbërritur në festivalin e Kanes. Top modelja është shfaqur në tapetin e kuq me një veshje e cila ka marrë të gjithë vëmendjen e fotografëve. Për të katërtin vit radhazi Hadid kandidon mes yjeve  të festivalit të kinemasë.

Në debutimin e saj 2019 në Croisette, Bella ka zgjedhur një veshje pikërisht si standardet e saj. Fustani i Dior haute couture i bardhë, është delikat dhe transparent, duke treguar pothuajse gjithçka poshtë tij.

Loading...

Veshja është kompletuar me stolitë e Bulgarit, që i shkonin shumë me sytë e saj si mace. Një miksim elegant dhe i arrirë por pak ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim në vitet e kaluara në Kane.

Loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.